Zaproszenie

A może jako Wolontariusz chciałbyś podarować 10 dni swoich wakacji…

Czy wiesz, że 5 sierpnia 2017 r. już 26 raz wyruszy z Warszawy na Jasną Górę 10-dniowa Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych. To taka sama pielgrzymka jak wszystkie, a wyróżnia ją to, że uczestniczy w niej ok. 100 osób niepełnosprawnych. Ich udział nie byłby możliwy bez pomocy  WOLONTARIUSZY.
Sprawdzoną formą jest opieka kilkuosobowej grupy wolontariuszy nad jedną osobą niepełnosprawną. Jeśli masz przyjaciół i chcecie iść razem na pielgrzymkę możecie otoczyć opieką jednego niepełnosprawnego pielgrzyma.
Ale możesz też pomóc w innych sposób- nie musisz być opiekunem konkretnej osoby. Po prostu poprowadź wózek na jednym z etapów, przynieś posiłek osobie, której trudniej się poruszać, wesprzyj służbę muzyczną swoim talentem muzycznym.

§Jeśli trudno Ci podjąć decyzję poczytaj relacje pielgrzymów z innych lat.

http://www.ksnaw.pl/article,118,.html

http://www.ksnaw.pl/article,84,.html

§Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń do nas, odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Informacji udzieli Matylda  504 007 085.
§Jeśli już się zdecydowałeś, przyjedź do parafii św. Józefa na Kole (ul. Deotymy 41, Warszawa) w dniach 1-4 sierpnia w godz. 9-19 i zapisz się na pielgrzymkę. 

 


2017-08-02 17:12:18