poprzednie zamknij następne
Nasze działania DPS Brwinów
Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej realizuje zadania w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej

Zakupione w ramach PROO szafy chłodnicze wykorzystujemy od początku grudnia 2019 r. – Dzięki nowym szafom chłodniczym zmniejszył się koszt transportu i przechowywania żywności. Produkty przechowywaniu w nowych szafach chłodniczych są dłużej świeże, dzięki temu posiłki dla mieszkańców i pracowników Domu Pomocy Społecznej są wysokiej jakości.

Zakupiona w ramach PROO pralnica przemysłowa znacznie skróciło czasu prania odzieży i bielizny mieszkańców domu. Dzięki większej ładowności można jednorazowo zwiększyć dwukrotnie ilość wykonania jednego cyklu  prania co jest ekonomiczne pod względem skrócenia czasu i zużycie energii elektrycznej.

W ramach dofinansowania z programu PROO w DPS KSNAW Brwinów zostały przeprowadzone 3 szkolenia dla naszej kadry : „ Przymus bezpośredni”, „ Komunikacja alternatywna” i „Prawa Mieszkańca, kierunki prowadzonej terapii oraz pracy z mieszkańcami DPS”.Szkolenie wpłynęło na wzrost wiedzy pracowników z zakresu stosowania przymusu, komunikacji i praw Mieszkańców. Zrealizowane działanie wpłynęło na poprawę pracy personelu jak i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. 


2020-01-28 09:31:50 | drukuj
Nowa placówka
1% dla KSN AW
Totus 2002
Współpracujemy